Ja šogad vai arī pirms kāda laika esi ieguvis bakalaura grādu un tagad esi pārdomās – vai un ko studēt tālāk –, Latvijas Universitāte (LU) aicina uz pasākumu “No bakalaura uz maģistru”, kas notiks 14. jūnijā plkst. 16.00 attālināti – platformā Zoom.

Vienu no LU piedāvātajām 43 maģistra studiju programmām izvēlēties palīdzēs kompetentu un harizmatisku mācībspēku diskusija, kā arī sarunas ar visu fakultāšu pārstāvjiem Zoom istabās.

Diskusijā, ko vadīs radio NABA ētera personība Artis Ozoliņš, piedalīsies Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (BVEF) dekāns Gundars Bērziņš, pedagogs, Vēstures un filozofijas fakultātes maģistrantūras students un autors satori.lv Miks Solovejs, Medicīnas fakultātes maģistra studiju programmas "Epidemioloģija un medicīniskā statistika" direktore Liliāna Civjāne, Ķīmijas fakultātes dekāns Jāzeps Logins un Sociālo zinātņu fakultātes dekāns Jānis Ikstens.

Lai piedalītos pasākumā, aicinām reģistrēties: ŠEIT.

Pasākuma (diskusijas) Zoom saite: ŠEIT.

Pēc diskusijas pieslēdzies sarunai ar fakultāšu pārstāvjiem Zoom istabās (saites):